• Viola Kołakowska, Patrycja Markowska i Anna Dereszowska
  W dzisiejszych czasach to niby nic niezwykłego, ale nawet mimo rozluźnienia obyczajów posiadanie nieślubnego dziecka zwraca uwagę opinii społecznej. Panie, o których mowa, muszą więc przywdziać gruby ochronny pancerz, żeby nie przejmować się tym, że niektórzy "będą gadać".
 • Martyna Wojciechowska, Anna Samusionek i Anna Nowak-Ibisz
  Nie każda kobieta ma tyle szczęścia, żeby powić potomstwo z mężczyzną, z którym spędzi resztę życia, a gwiazdy wcale nie są wolne od takich przypadków. Oto znane Polki, które na tym polu poniosły ewidentną klęskę.
 • Alicja Bachleda-Curuś, Edyta Górniak i Anna Samusionek
  Nie wszystkie panie, o których mowa, żyły z ojcami swoich dzieci w formalnych związkach, ale nawet to nie uchroniło ich przed zaangażowaniem dzieciaków w "rozstaniowe batalie". Oto znane Polki, których pociechy musiały wiele przeżyć "przy okazji wygaśnięcia uczuć" ich rodziców.
 • Polskie gwiazdy, które żyją bez ślubu i mają dzieci.
  Nie od dziś wiadomo, że prawdziwa miłość nie potrzebuje urzędowej pieczęci... Pary, które przedstawiamy, są wyznawcami tej teorii: nie tylko nie zdecydowały się sformalizowanie swoich związków, ale nawet o tym nie myślą. Pytane o ślubne plany, wykręcają się od odpowiedzi lub mówią wprost: NIE. I do zmiany zdania nie przekonuj ich nawet to, że... mają wspólne dzieci. Oto polskie gwiazdy, które nie boją się żyć na przekór konwenansom.
 • Weronika Książkiewicz pozuje do kalendarza Fundacji Spełnionych Marzeń
  Od czasu rozstania z biznesmenem Krzysztofem Latkiem, Weronika Książkiewicz jest sama. Piękność mówi, że nie interesują jej mężczyźni. Poza jednym…