• Sylwia Gliwa, Viola Kołakowska i Hanna Lis
  Wczoraj w Reducie Banku Polskiego odbył się pokaz Tomaotomo by Tomasz Olejniczak. W swojej najnowszej kolekcji Piano-Forte projektant zaprasza w podróż po finezyjnej, eleganckiej i bardzo luksusowej Francji. W nadchodzącym sezonie subtelna ze swej natury kobieta Tomaotomo kontrastem eksponuje swoje atuty, by stać się wyrazistą i zauważalną w tłumie. Zobaczcie, które gwiazdy uświetniły wydarzenie swoją obecnością.
 • Weronika Książkiewicz
  Oczekiwanie ze strony partnera związane z przeprowadzeniem zabiegów chirurgii plastycznej byłoby dla Weroniki Książkiewicz równoznaczne z zerwaniem związku. Aktorka nie jest jednak przeciwna ingerencji chirurga lub lekarza medycyny estetycznej. Poddanie się zabiegom uzależnia jednak wyłącznie od własnego samopoczucia w przyszłości.
 • Weronika Książkiewicz, Magdalena Bieńkowska i Natalia Siwiec
  Impreza organizowana wczorajszego wieczoru przez pogodynkę zgromadziła wiele pięknych pań. Zobaczcie, kto jak wyglądał.
 • Viola Kołakowska, Patrycja Markowska i Anna Dereszowska
  W dzisiejszych czasach to niby nic niezwykłego, ale nawet mimo rozluźnienia obyczajów posiadanie nieślubnego dziecka zwraca uwagę opinii społecznej. Panie, o których mowa, muszą więc przywdziać gruby ochronny pancerz, żeby nie przejmować się tym, że niektórzy "będą gadać".
 • Martyna Wojciechowska, Anna Samusionek i Anna Nowak-Ibisz
  Nie każda kobieta ma tyle szczęścia, żeby powić potomstwo z mężczyzną, z którym spędzi resztę życia, a gwiazdy wcale nie są wolne od takich przypadków. Oto znane Polki, które na tym polu poniosły ewidentną klęskę.
 • Alicja Bachleda-Curuś, Edyta Górniak i Anna Samusionek
  Nie wszystkie panie, o których mowa, żyły z ojcami swoich dzieci w formalnych związkach, ale nawet to nie uchroniło ich przed zaangażowaniem dzieciaków w "rozstaniowe batalie". Oto znane Polki, których pociechy musiały wiele przeżyć "przy okazji wygaśnięcia uczuć" ich rodziców.
 • Gwiazdy na pokazie kolekcji Paprocki & Brzozowski jesień/zima 2012/2013
  Wczoraj wieczorem warszawskie Soho Factory przeżyło prawdziwy najazd gwiazd. A wszystko to za sprawą odbywającego się tam pokazu najnowszej kolekcji słynnego duetu Paprocki & Brzozowski. Zobaczcie, jak prezentowały się stylowe panie.
 • Polskie gwiazdy, które żyją bez ślubu i mają dzieci.
  Nie od dziś wiadomo, że prawdziwa miłość nie potrzebuje urzędowej pieczęci... Pary, które przedstawiamy, są wyznawcami tej teorii: nie tylko nie zdecydowały się sformalizowanie swoich związków, ale nawet o tym nie myślą. Pytane o ślubne plany, wykręcają się od odpowiedzi lub mówią wprost: NIE. I do zmiany zdania nie przekonuj ich nawet to, że... mają wspólne dzieci. Oto polskie gwiazdy, które nie boją się żyć na przekór konwenansom.
 • Ciąże, które zaskoczyły polski show-biznes.
  Coraz więcej kobiet odkłada decyzję o macierzyństwie i twierdzi, że w życiu nie ma idealnej chwili na zajście w ciążę. Te starsze, które wciąż nie spełniają się jako matki, mówią nawet, że byłoby lepiej, gdyby wcześniej poddały się losowi i pozwoliły mu "zadecydować za siebie". Na szczęście nie wszystkie panie mają takie dylematy i nawet gwiazdy będące u szczytu kariery decydują się na zwolnienie tempa właśnie dla dziecka! Kobiety, które przedstawiamy, wprawdzie zaskoczyły show-biznes swoimi ciążami - musiano dla nich zmieniać scenariusze seriali, w których grały i zmieniać plany koncertowe - ale są szczęśliwymi matkami, choć mało kto podejrzewał, że to właśnie one szybko będą musiały odnaleźć się w tej trudnej roli. Zaszły w ciążę, urodziły i znowu z sukcesem wróciły (lub dopiero wracają) do gry. Za to należą im się brawa!
 • Weronika Książkiewicz twierdzi, że ciąża bardzo ją zmieniła.
  Sceny łóżkowe to część pracy wielu aktorów. Nie każdy jednak lubi tego typu sytuacje. Weronika Książkiewicz przyznaje, że ostatnio denerwuje się przed seksem na ekranie dużo bardziej niż jeszcze kilka lat temu - donosi "Fakt".