• Aleksander Kwaśniewski
  Do 3 czerwca przedłużono śledztwo w sprawie majątku Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich – podała Prokuratura Regionalna w Katowicach. Postępowanie jest prowadzone "w sprawie". Dotąd nikomu nie przedstawiono zarzutów.
 • Kazimierz Dolny Piękny Kazimierz Dolny nad Wisłąnad Wisłą
  Jedno z najbardziej malowniczych miejsc historycznej Małopolski i perła dzisiejszej Lubelszczyzny. Kazimierz Dolny nad Wisłą. Czy to tu Aleksander Kwaśniewski kupił sobie posiadłość? Łatwo zrozumieć zauroczenie prezydenta. Tutaj co jedna willa to piękniejsza. Kto by nie chciał tu zamieszkać? Oto jak prezentuje się słynny kurort na fotografiach MSZ promujących Polskę.
 • Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy
  Komisja śledcza w sprawie działań IV RP, a nie dochodów Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Za takim scenariuszem opowiada się Andrzej Rozenek, rzecznik Twojego Ruchu.
 • Poseł PiS Tomasz Kaczmarek
  Powraca sprawa "willi Kwaśniewskich" w Kazimierzu Dolnym i akcji CBA. Była pierwsza para konsekwentnie wypiera się, by dom w Kazimierzu Dolnym należał do niej. Poseł PiS, który jako agent CBA prowadził wtedy tajne działania, jest innego zdania. Mało tego. Według niego Jolanta Kwaśniewska mogła kraść... wodę do podlewania ogródka.