Radwańska zagra z Kirilenko o pierwszy półfinał w Wielkim Szlemie
03 lipca 2012 Agnieszka Radwańska (nr
3.) będzie we wtorek walczyć o swój pierwszy w karierze
półfinał w Wielkim Szlemie. Polska tenisistka zagra z Rosjanką
Marią Kirilenko (17.) w ćwierćfinale turnieju na trawiastych
kortach w Wimbledonie (z pulą nagród 16,1 mln funtów).