Caroline Wozniacki odpadła w pierwszej rundzie turnieju w Wimbledonie
27 czerwca 2012 Dunka polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki przegrała z Austriaczką Tamirą Paszek 7:5, 6:7 (4-7), 4:6 w pierwszej rundzie wielkoszlemowego turnieju tenisowego na trawiastych kortach w Wimbledonie (pula nagród 16,1 mln funtów).