• Wingsuit
  Jokke Summer i Ludovic Woerth to uczestnicy jednego z najbardziej szalonych wyczynów z dziedziny sportów ekstremalnych... Mężczyźni wyposażeni w wingsuit przelecieli między wieżowcami w Rio de Janeiro. Ryzykanci mieli specjalne pozwolenie władz miasta.
 • Skydiving w kombinezonie wingsuit
  Pokazy lotnicze, loty widokowe nad Bielskiem-Białą oraz skok z samolotu w specjalnym kombinezonie "wingsuit flying" to główne atrakcje rozpoczętego w sobotę, dwudniowego VIII Międzynarodowego Pikniku Lotniczego w Bielsku-Białej.
 • Istotną różnicę miedzy spadochroniarstwem a skakaniem BASE stanowi przyspieszenie i całkowity brak oporu wiatru na początku skoku
  Górskie szczyty, dachy wieżowców, wierzchołki masztów i mosty. Co łączy te miejsca? Jeden z najbardziej ekstremalnych sportów świata – base jumping!
 • Kombinezon plus skrzydła - sposób na jeszcze dłuższy lot
  Kombinezon ze skrzydłami to dość nowatorskie i zaskakujące rozwiązanie. Taka konstrukcja potrafi wytworzyć siłę nośną, znacznie redukującą prędkość spadania z zamkniętym spadochronem. Kombinezon wyposażony jest w materiałowe skrzydła oraz specjalną błonę między nogami, które po napełnieniu powietrzem układają się w profil skrzydła. Zobacz, jak latają profesjonaliści!