• Nowalijki
  Wraz z nadejściem wiosny zmieniamy nieco swój styl życia – jesteśmy bardziej aktywni fizycznie, mamy więcej energii do podejmowania nowych wyzwań. Ponadto wprowadzamy pewne modyfikacje do swojego codziennego jadłospisu. Czy jednak mamy przekonanie, że wprowadzone zmiany żywieniowe rzeczywiście nam służą?
 • Nowalijki
  Więcej słońca, dłuższy dzień, a i sezon plażowy coraz bliżej. Wszystko to sprawia, że na wiosnę wielu z nas postanawia wprowadzić w swoim stylu życia i codziennym menu pewne zmiany. Co jeść, by skutecznie wybudzić organizm z zimowego snu, dodać sobie energii i nie dać się wiosennemu przesileniu?
 • Zdrowe jedzenie
  Zmęczenie, osłabienie, bóle głowy i stawów, rozdrażnienie czy problemy z koncentracją to typowe objawy przesilenia wiosennego. By zapobiec utracie energii, wrócić do formy i móc w pełni korzystać z uroków wiosennej pogody warto zmienić swoje zimowe nawyki. Przede wszystkim powinniśmy przekształcić swoje menu, pamiętać o produktach wspomagających odporność i zwiększyć aktywność fizyczną.
 • Nowalijki pomogą ci schudnąć
  Masz jeszcze zimowe zapasy tłuszczu na brzuchu? Czas się z nimi uporać! Sprzyja ci wiosna. Odchudzanie zacznij od zmian w jadłospisie i większej dawki ruchu. Oto szczegóły...
 • Co jeść na wiosnę?
  Wiosna to czas zmian nawyków żywieniowych i zwiększonej aktywności fizycznej. W ten sposób możemy zregenerować organizm oraz poprawić kondycję po zimie. I przy okazji zrzucić kilka zbędnych kilogramów.