• Edward Miszczak, Jacek Kurski
  Edward Miszczak w rozmowie z dziennik.pl ocenia współpracę z Jerzym Owsiakiem jako duży sukces i krytykuje TVP za licytowanie się wynikami oglądalności w trakcie finału WOŚP. Z dyrektorem programowym TVN rozmawialiśmy także o wiosennych nowościach stacji.
 • nowości wiosennej ramówki TVN
  Stacja TVN jako pierwsza spośród gigantów telewizyjnego rynku w Polsce zaprezentowała swoją ofertę programową na wiosnę 2017. Największym hitem nadchodzącego sezonu ma być kostiumowy serial "Belle Epoque" oraz powrót teleturnieju "Milionerzy".
 • programy Polsat Play
  Co ciekawego można znaleźć w największym w Europie lombardzie, mieszczącym się w Siemianowicach Śląskich, jak handlarze używanymi samochodami oszukują klientów i na jakie tropy w sprawie niewyjaśnionych zbrodni wpadnie Michał Fajbusiewicz? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie wiosną na antenie Polsat Play.
 • wiosenna oferta programowa Polsatu
  Tej wiosny Telewizja Polsat stawia na gwiazdy, które będą nie tylko tańczyć i śpiewać, ale także skakać do wody. Stacja pokarze także nowe sezony popularnych seriali oraz dwa programy kulinarne.
 • Małgorzata Rozenek, Kinga Rusin, Magda Gessler
  Gwiazdy stacji TVN licznie przybyły na konferencję prasową, promującą wiosenną ramówkę. I choć na sali zabrakło "króla" Wojewódzkiego, który jak stwierdził Edward Miszczak, najwyraźniej nie zdążył umówić się ze stylistą fryzur, pozostali dumnie reprezentowali swojego pracodawcę. Kto wypadł najlepiej?
 • Stacja Polsat Cafe zaprezentowała swoje wiosenne propozycje. W nowej ramówce pojawią się trzy premierowe programy oraz kontynuacje sprawdzonych formatów.
 • Informacje, publicystyka i reportaż, seriale, wielokrotnie nagradzane dokumenty, edukacyjne audycje dla najmłodszych, Teatr Telewizji, kultura, rozrywka, a także transmisje ważnych uroczystości państwowych, kościelnych i sportowych – to oferta programowa telewizji publicznej na nadchodzącą wiosnę.
 • Wiosenna ramówka stacji TVN Style to kontynuacje lubianych przez widzów produkcji oraz cztery zupełnie nowe programy. W rozmowie z portalem dziennik.pl, szefowa stacji zdradziła, czego widzowie mogą spodziewać się w nowym sezonie i co ma szansę stać się największym hitem.
 • Wraz z wiosennymi ramówkami, największe polskie stacje telewizyjne wprowadziły nowe seriale. Niektóre historie od razu spodobały się widzom, inne nie zdołały zaskarbić sobie ich sympatii. Najbardziej popularną serialową nowością okazał się "Komisarz Alex", najsłabsze wyniki notuje zaś "Aida".
 • Budynek Telewizji Polskiej
  Na konferencji prasowej, która odbyła się dzisiaj w warszawskiej Zachęcie, Telewizja Polska odkryła tajniki swojej wiosennej ramówki. Nowe seriale i programy, spektakle Teatru Telewizji, nowe pasma i cykle redakcyjne, kinowe przeboje, duża dawka filmów dokumentalnych oraz atrakcje dla fanów sportu, oto czego możemy spodziewać po kanałach TVP tej wiosny .