• nowości wiosennej ramówki TVN
  Stacja TVN jako pierwsza spośród gigantów telewizyjnego rynku w Polsce zaprezentowała swoją ofertę programową na wiosnę 2017. Największym hitem nadchodzącego sezonu ma być kostiumowy serial "Belle Epoque" oraz powrót teleturnieju "Milionerzy".
 • wiosenne nowości TVN
  Stacja TVN postanowiła przyspieszyć wiosnę i ze swoją ramówką na nadchodzący sezon rusza już w połowie lutego. W ofercie znalazło się 5 nowości oraz kontynuacje popularnych produkcji.
 • Wiosenne seriale w TVP1
  Wiosną telewizyjna Jedyna zamierza przyciągnąć widzów przed ekrany bogatą ofertą serialową. W jej skład wejdą między innymi dwie polskie produkcje, czyli "Strażacy" i "Uwikłani". Stacja powróci także do cieszących się niesłabnącą popularnością tytułów, takich jak "Ranczo" czy "Ojciec Mateusz".
 • Fanów serialu "Przepis na życie" z pewnością ucieszy fakt, że już od marca, na antenie stacji TVN emitowane będą dalsze losy bohaterów ich ulubionej produkcji. Nowe odcinki serialu będą emitowane w niedzielne wieczory.
 • Trudne czasy nastały dla polskich stacji telewizyjnych. Niestety, ich problemy finansowe odbiją się również na widzach, którzy na swoje ulubione seriale i programy będą musieli poczekać znacznie dłużej niż to zapowiadano. Tak stanie się między innymi z najnowszym, 4. sezonem "Przepisu na życie". Kolejne odcinki produkcji pojawią się na antenie nie jesienią, a wiosną 2013 roku.
 • Wraz z wiosennymi ramówkami, największe polskie stacje telewizyjne wprowadziły nowe seriale. Niektóre historie od razu spodobały się widzom, inne nie zdołały zaskarbić sobie ich sympatii. Najbardziej popularną serialową nowością okazał się "Komisarz Alex", najsłabsze wyniki notuje zaś "Aida".
 • "Ranczo"
  Wielbiciele serialu "Ranczo" mogą być spokojni. Nowe odcinki ich ukochanej produkcji pojawią się wiosną na antenie telewizyjnej Jedynki. Producenci zapewniają, że kolejny sezon przygód mieszkańców wioski Wilkowyje, przyniesie wiele niespodzianek.
 • Wiosenna ramówka TVN
  Na konferencji prasowej poświęconej nowej ramówce, stacja TVN zaprezentowała swoje propozycje na wiosnę. Wśród dobrze znanych widzom seriali i programów, na antenie zadebiutuje 5 nowości, w tym, mocno promowany przez stację serial "Prawo Agaty" .