• Wiosenne seriale w TVP1
  Wiosną telewizyjna Jedyna zamierza przyciągnąć widzów przed ekrany bogatą ofertą serialową. W jej skład wejdą między innymi dwie polskie produkcje, czyli "Strażacy" i "Uwikłani". Stacja powróci także do cieszących się niesłabnącą popularnością tytułów, takich jak "Ranczo" czy "Ojciec Mateusz".
 • Anna Mucha
  Program "Talent, zgłoś się!" w jury którego zasiada Anna Mucha, miał być nowością w jesiennej ramówce TVP1. Stacja podjęła jednak decyzję o odroczeniu emisji.
 • Informacje, publicystyka i reportaż, seriale, wielokrotnie nagradzane dokumenty, edukacyjne audycje dla najmłodszych, Teatr Telewizji, kultura, rozrywka, a także transmisje ważnych uroczystości państwowych, kościelnych i sportowych – to oferta programowa telewizji publicznej na nadchodzącą wiosnę.
 • Budynek Telewizji Polskiej
  Na konferencji prasowej, która odbyła się dzisiaj w warszawskiej Zachęcie, Telewizja Polska odkryła tajniki swojej wiosennej ramówki. Nowe seriale i programy, spektakle Teatru Telewizji, nowe pasma i cykle redakcyjne, kinowe przeboje, duża dawka filmów dokumentalnych oraz atrakcje dla fanów sportu, oto czego możemy spodziewać po kanałach TVP tej wiosny .
 • "Ranczo"
  Wielbiciele serialu "Ranczo" w najbliższym czasie nie powinni spodziewać się nowych odcinków swojej ukochanej produkcji. Jak podaje bowiem portal wirtualnemedia.pl, w wiosennej ramówce TVP nie pojawi się kolejny sezon jednego z najbardziej popularnych seriali w Polsce. W miejsce "Rancza" Jedynka wyemituje nową produkcję "Siła wyższa".