• Witalij Kliczko
  Były bokserski mistrz świata WBC w wadze ciężkiej Witalij Kliczko, obecnie mer Kijowa, został wybrany do Międzynarodowej Galerii Sław Boksu. Karierę zakończył pod koniec grudnia 2013 roku. Nominacje są zazwyczaj nadawane pięć lat po zejściu z ringu.
 • Władimir i Witalij Kliczko
  Na Ukrainie zakończyła się druga tura wyborów samorządowych. Nasi sąsiedzi wybierali merów dużych miast. W Kijowie i Lwowie wygrali dotychczasowi włodarze. Frekwencja w wyborach była niska.
 • Lech Wałęsa na Majdanie
  Lech Wałęsa podczas wizyty w Kijowie oddał hołd ofiarom Majdanu. Wraz z merem ukraińskiej stolicy Witalijem Kliczko, złożył kwiaty pod krzyżem postawionym ku czci Bohaterów Niebiańskiej Sotni.
 • Witalij Kliczko na Majdanie
  Majdan zostaje - zdecydowali organizatorzy miasteczka namiotowego w centrum Kijowa. O likwidację obozowiska apelował tuż po wygranych przez siebie wyborach mer miasta Witalij Kliczko. Później mówił, że jego słowa zostały źle zrozumiane i zdecydował, że nie będzie ingerował w los miejsca wieców.
 • Bermane Stiverne mistrzem świata WBC
  Kanadyjczyk Bermane Stiverne został mistrzem świata wagi ciężkiej federacji WBC. W walce o wakujący pas po Witaliju Kliczce Stiverne pokonał Amerykanina Chrisa Arreolę przez techniczny nokaut w szóstej rundzie. Pozostałe mistrzowskie pasy, organizacji WBA, WBO, IBF i IBO, należą do Władimira Kliczki.
 • Witalij Kliczko
  To już jest koniec. Witalij Kliczko definitywnie rozstaje się z boksem. Ukraiński pięściarz poinformował, że kończy sportową karierę. "Do ringu więcej nie wejdę" - zapowiedział 42-latek.
 • Majdan Euromajdan Ukraina Kijów
  Większość Ukraińców nie chce federalizacji swojego kraju. Nasi wschodni sąsiedzi opowiadają się również za członkostwem w Unii Europejskiej. Przeważa również pozytywne nastawienie do Polski. To główne wnioski z sondażu Międzynarodowego Instytutu Republikańskiego (IRI).
 • Konferencja prasowa Julii Tymoszenko
  O tym, że będzie starała się o najważniejsze stanowisko w państwie Julia Tymoszenko powiedziała kilka dni temu. Teraz jej kandydaturę poparł zjazd partii Ojczyzna
 • Petro Poroszenko i Witalij Kliczko
  Witalij Kliczko nie wystartuje w wyborach prezydenckich na Ukrainie. Lider partii Udar złożył taką deklarację na zjeździe swojego ugrupowania w Kijowie. Zapowiedział poparcie w wyborach prozachodniego polityka, biznesmena i miliardera Petra Poroszenki.
 • Premier Donald Tusk i gość specjalny posiedzenia, lider ukraińskiej partii Udar Witalij Kliczko
  W Warszawie rozpoczęło się posiedzenie Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej. Ma ona zatwierdzić listy kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Gościem Rady jest lider ukraińskiej partii Udar Witalij Kliczko.