• Szczęśliwa para w łóżku
  Wypowiedziały się na ten temat sex coach Marta Niedźwiecka oraz modelka Ewa Pacuła. Co może mieć wpływ na ochotę na współżycie?
 • Problemy w łóżku
  Monika Staruch jest ekspertką w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia” w stacji TVN. Seksuolog i psycholog opowiedziała, z jakimi problemami najczęściej zmagają się pary. - Ludzie niedopasowani są seksualnie lub ujawniają swoje preferencje, które są nie do zaakceptowania przez drugą osobę - powiedziała specjalistka.
 • Para w łóżku
  Większość Polaków uważa, że seks jest ważną częścią relacji z partnerem. Nie umieją jednak otwarcie rozmawiać o swoich potrzebach i fantazjach, choć coraz więcej osób chciałoby urozmaicić swoje życie erotyczne. Na seksualne eksperymenty znacznie bardziej otwarci są mężczyźni.
 • Ponad połowa kobiet udaje orgazm
  Wśród kobiet istnieje mylne przeświadczenie o tym, iż muszą udawać orgazm, aby zdobyć miłość i uznanie u partnera. Jeżeli ona okłamuje cię podczas seksu, wbrew pozorom może się to odbić na łączącej was relacji.
 • Kobieta w bieliźnie
  Najnowsze badania dowodzą, że rozmiar członka i technika jego użycia nie mają dla kobiet większego znaczenia. Najważniejsza okazuje się dla nich sprawność języka… i z pewnością nie chodzi o opanowanie sztuki retoryki.
 • Sypialnia
  Pot, płyny ustrojowe i nie zawsze przyjemne zapachy. To tylko początek przeszkód, z którymi musi się zmierzyć kobieta w trakcie seksu. Portal huffingtonpost.com przedstawił najnowsze badania naukowców, odkrywające powody, dla których kobieta jest w stanie przezwyciężyć największe obrzydzenie.
 • Sypialniane wymówki
  Co wieczór, jak mantra, w milionach sypialń na świecie, padają te same wymówki. Badania przeprowadzone przez Brytyjczyków wykazały, że 1 osoba na 5 stosuje je regularnie. Na podstawie 4 tysięcy ankiet powstał ranking łóżkowych wykrętów. Zobacz galerię!
 • kobieta w ciąży
  Dwie kreski na teście ciążowym, wizyta u ginekologa i w końcu już potwierdzona wielka nowina – ona będzie mamą! To wiadomość, która oznacza dużo radości, ale też sporo pytań. Część z nich, choć przyszli rodzice rzadko zadają je na głos, dotyczy ich życia seksualnego. A pytać o to warto śmiało, by uniknąć niedomówień.
 • Seks z prostytutką
  Według badań ankietowych, jedna piąta Brytyjczyków korzystała co najmniej jeden raz z usług prostytutek, a dla 25 procent seks za pieniądze jest bardziej atrakcyjny niż ze stałą partnerką. Z badania "Seksualność Polaków 2011" wynika, że 14 proc. mężczyzn przyznaje się do kontaktów z kobietami lekkich obyczajów. Dlaczego decydują się na taki krok?
 • Czego nie wolno w łóżku Żydom
  Od niedawna, świeżo upieczone małżeństwa żydowskie mają do dyspozycji nietypowy seks-poradnik nowojorskiego rabina, Davida Ribnera. Mężczyzna przyznaje, że nawet w ortodoksyjnie pojmowanym judaizmie, seks jest wartością pozytywną, natomiast istnieje wiele mitów, przez które wyznawcy czują się zagubieni... Oto czego nie wolno w łóżku Żydom.