• Carey Mulligan: W życiu osobistym jestem raczej pruderyjna
  Carey Mulligan opowiedziała o swoim udziale w odważnych scenach na planie filmu "Wstyd".
 • Brandon (Michael Fassbender) jest klasycznym nowojorskim japiszonem
  Najodważniejszy film współczesnego kina – tak krytycy piszą o kontrowersyjnym dramacie Steve'a McQueena. Obsypany nagrodami na ostatnim festiwalu w Wenecji, "Wstyd" z mocnymi rolami Michaela Fassbendera i Carey Mulligan wchodzi na ekrany polskich kin. Fascynująca opowieść o singlu, który "po seks sięga jak po towar w supermarkecie" to rzecz wyłącznie dla widzów dorosłych.
 • Seks i śmierć okazują się tak samo nieprzyjemne
  Steve McQueen kręci filmy, które widz z trudem znosi i nie chciałby ich oglądać po raz wtóry. Mocne obrazy, szokująco szczere i bezwzględne w swej doskonałości. Taki jest "Wstyd".
 • Dyrektorzy szkół dramatycznych nie poznali się na talencie Carey
  Gwiazda "Była sobie dziewczyna" i "Wstydu", Carey Mulligan zdawała do kilku szkół dramatycznych. Niestety do żadnej nie udało jej się dostać.
 • "Nigdy wcześniej nie byłam naga w filmie"
  Młoda aktorka wyznała, że zdecydowała się na nagą scenę w filmie "Wstyd", ponieważ poczuła, iż nadszedł na to odpowiedni moment.
 • Seksoholik Michael Fassbender
  "Wstyd" z Michaelem Fassbenderem w głównej roli wywołał już wiele kontrowersji, m.in. dlatego, iż pokazuje nie tylko śmiałe sceny seksu, ale i kompletną nagość gwiazd. Bohaterem filmu jest nowojorczyk Brandon, seksoholik, do którego sprowadza się młodsza siostra (Carey Mulligan). Mężczyzna nie radzi sobie ze swoim uzależnieniem, a siostra z depresją. Obraz zdobył już uznanie na kilku międzynarodowych festiwalach. Za swoją kreację Fassbender zdobył w Wenecji Puchar Volpi dla najlepszego aktora. "Wstyd" trafi do kin amerykańskich 2 grudnia. W Polsce będzie go można oglądać od lutego.