• Michael Fassbender pewnie dałby się skusić...
  Michael Fassbender jest przekonany, że gdyby zrobił karierę jako dwudziestoparolatek, prawdopodobnie uległby najróżniejszym pokusom czyhającym na młode gwiazdy.
 • Brandon (Michael Fassbender) jest klasycznym nowojorskim japiszonem
  Najodważniejszy film współczesnego kina – tak krytycy piszą o kontrowersyjnym dramacie Steve'a McQueena. Obsypany nagrodami na ostatnim festiwalu w Wenecji, "Wstyd" z mocnymi rolami Michaela Fassbendera i Carey Mulligan wchodzi na ekrany polskich kin. Fascynująca opowieść o singlu, który "po seks sięga jak po towar w supermarkecie" to rzecz wyłącznie dla widzów dorosłych.
 • Seks i śmierć okazują się tak samo nieprzyjemne
  Steve McQueen kręci filmy, które widz z trudem znosi i nie chciałby ich oglądać po raz wtóry. Mocne obrazy, szokująco szczere i bezwzględne w swej doskonałości. Taki jest "Wstyd".
 • "Michael jest aktorem, który trafia się raz na pokolenie"
  Steve McQueen nie jest zdziwiony faktem, że jego film "Wstyd" nie otrzymał nominacji do Oscara.
 • Michael Fassbender doprowadza kobiety do omdleń
  Gwiazdor "Wstydu", Michael Fassbender wywołuje u kobiet tak silne emocje, iż tracą one przytomność na jego widok. Tak właśnie stało się w trakcie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto, gdzie film miał swoją północnoamerykańską premierę.
 • Michael Fassbender: Sprzyja mi szczęście
  – Wybraliśmy aktora, który w 2011 roku zagrał tak różne postacie, jak mutant po Holocauście, XIX-wieczny dżentelmen, odkrywca psychoanalizy i mężczyzna uzależniony od seksu – uzasadnili swój wybór recenzenci serwisu Playlist, którzy tytuł mężczyzny roku przyznali Michaelowi Fassbenderowi.
 • Seksoholik Michael Fassbender
  "Wstyd" z Michaelem Fassbenderem w głównej roli wywołał już wiele kontrowersji, m.in. dlatego, iż pokazuje nie tylko śmiałe sceny seksu, ale i kompletną nagość gwiazd. Bohaterem filmu jest nowojorczyk Brandon, seksoholik, do którego sprowadza się młodsza siostra (Carey Mulligan). Mężczyzna nie radzi sobie ze swoim uzależnieniem, a siostra z depresją. Obraz zdobył już uznanie na kilku międzynarodowych festiwalach. Za swoją kreację Fassbender zdobył w Wenecji Puchar Volpi dla najlepszego aktora. "Wstyd" trafi do kin amerykańskich 2 grudnia. W Polsce będzie go można oglądać od lutego.