• Bąk, motylek...
  Wpadki i niezręczności zdarzają się także w sypialni, zwłaszcza jeśli jesteśmy z nową partnerką i staramy się by było idealnie. Oto lista 6 rzeczy, które mogą wprawić twoją kochankę w zakłopotanie... Zobacz galerię!
 • Rozmowy o seksie
  Czy potrafisz rozmawiać o seksie? Czy Twoim zdaniem jest sens poruszać ten temat w rozmowach, skoro seks jest głównie działaniem? Przecież najczęściej seks to spontaniczny akt, nagły odruch, namiętność porywająca dwie osoby - po co więc rozmowa? A jeśli już, to jak taka rozmowa powinna wyglądać? Największe internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl zapytało swoich Użytkowników „Jak rozmawiasz z partnerką?” Zobacz, czy Polki i Polacy chcą i potrafią rozmawiać o seksie, czy wciąż jest to temat tabu.
 • Seksbomba
  Mimo coraz większego dostępu do informacji o seksie niektóre tematy nadal są dla Polek wstydliwe. Dr Agata Loewe, seksuolożka i psychoterapeutka, uważa, że nawet edukacja seksualna oraz antykoncepcja są dla wielu z nas tematem tabu. Kobiety nie chcą się też przyznawać do liczby partnerów seksualnych.
 • 8 krępujących momentów w sypialni
  Oto sceny, których nie zobaczymy w żadnym filmie, nawet w tym z gatunku "tylko dla dorosłych". Wpadki i niezręczności zdarzają się także w sypialni, zwłaszcza jeśli jesteśmy z nową partnerką i staramy się by było idealnie. Oto 10 najbardziej zawstydzających momentów łóżkowych. Zobacz galerię!