• Serial "Wszystko przed nami", którego kierownikiem literackim była Ilona Łepkowska, spada z anteny TVP1. Stacja rezygnuje z produkcji, z powodu bardzo słabych wyników oglądalności.
  • Serial "Wszystko przed nami", który zadebiutował na antenie TVP1 jesienią minionego roku, nie spodobał się widzom. Produkcja, za którą odpowiada między innymi Ilona Łepkowska, notuje coraz słabsze wyniki oglądalności.
  • "Wszystko przed nami" to najnowsza telenowela TVP, która zadebiutowała na antenie jesienią. Niestety, serial za produkcję którego odpowiada Ilona Łepkowska, nie przypadł do gustu widzom i przegrał z konkurencją.
  • Ilona Łepkowska, zwana niekiedy królową bądź cesarzową polskich seriali, zapowiada odejście na emeryturę. Czy rezygnacja z pracy jest spowodowana klapą jej ostatniego serialu "Wszystko przed nami"?
  • "Wszystko przed nami", najnowszy serial Telewizji Polskiej, którego pomysłodawczynią i producentką jest Ilona Łepkowska, zagościł na antenie 24 września. Pierwsze cztery odcinki zanotowały bardzo niską oglądalność i dały TVP1 zaledwie czwartą pozycję w rynku telewizyjnym.
  • "Wszystko przed nami"
    "Wszystko przed nami" to nowy serial, który od września zastąpi nie cieszącą się zbyt dużą oglądalnością "Galerię". Za produkcję nowego tytułu odpowiada Ilona Łepkowska, która ma na swoim koncie sukcesy takich telenowel, jak "M jak miłość" i "Barwy szczęścia". Czy nowy serial spodoba się widzom?
  • "Wszystko przed nami"
    "Wszystko przed nami" to tytuł najnowszej produkcji Ilony Łepkowskiej i Tadeusza Lampki. Zdjęcia do serialu już ruszyły i będą kręcone w Warszawie, Lublinie oraz Mediolanie. Pierwsze odcinki widzowie zobaczą we wrześniu na antenie TVP1. Serial "Wszystko przed nami" zastąpi w ramówce TVP1 "Galerię", która po słabych wynikach ogólności spadła z anteny.