Maria Szarapowa wycofała się z turnieju w Stanford
02 sierpnia 2017 Maria Szarapowa wycofała się z tenisowego turnieju WTA w Stanford. Rosjanka, która w drugiej rundzie miała grać z Ukrainką Łesią Curenko, narzeka na ból lewego ramienia. Impreza w Kalifornii była jej pierwszym startem w USA od dwóch lat.