Agnieszka Radwańska: W meczu z Kuzniecową "siadły" mi nogi
10 lipca 2017Agnieszka Radwańska podkreśliła, że w przegranym meczu 1/8 finału Wimbledonu pod względem wydolności czuła się dobrze, ale "siadły" jej nogi. Tenisistka przyznała też, że przed turniejem w Londynie wzięłaby w ciemno dotarcie do czołowej "16".