Była prezes Ruchu Palikota: Uczestniczyłam w naciąganiu
03 października 2011 Proces, który Ruch Palikota wytoczył byłym współpracownikom ruszył na dobre. Byli działacze organizacji przedstawiają ponury obraz. Była prezes stowarzyszenia mówi wprost: "Uczestniczyłam w świadomym naciąganiu firm z wiedzą, że nie dostaną zapłaty".