Wysoka frekwencja to marzenie prezydenta
03 października 2011 Prezydent będzie wspierał wszystko, co tylko może zwiększyć frekwencję - obiecuje szef Kancelarii Prezydenta. Zdaniem Bronisława Komorowskiego im więcej ludzi pójdzie do urn, tym mocniejsza będzie polska demokracja.