• Kandydat PiS na urząd prezydenta RP - Andrzej Duda
  Pierwszy sondaż przed II turą wyborów prezydenckich przewiduje zwycięstwo Andrzeja Dudy.
 • Kandydat PiS na urząd prezydenta RP - Andrzej Duda witany w Regułach
  Kandydat PiS na urząd prezydenta RP - Andrzej Duda odwiedził dziś zakład ASmet w Regułach, produkujący wyroby obrabiane maszynowo.
 • Ubiegający się o reelekcję prezydent Bronisław Komorowski rozmawia Bogusławą Dawidowicz, niepełnosprawną poruszającą się na wózku inwalidzkim podczas spaceru w okolicach Biblioteki UW w Warszawie
  Ubiegający się o reelekcję Bronisław Komorowski spacerował po Warszawie, chcąc przekonać spotkanych ludzi do głosowania na siebie. Bronisław Komorowski spotkał się dziś z wyborcami koło stacji metra Centrum Nauki Kopernik. Następnie przeszedł wzdłuż nabrzeża Wisły do Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.
 • Aleksander Kwaśniewski
  Bagatelizowanie słabego wyniku Magdaleny Ogórek to zaklinanie rzeczywistości - uważa Aleksander Kwaśniewski. Wczoraj Leszek Miller, pytany o odpowiedzialność za kampanię prezydencką, stwierdził, że lider partii odpowiedzialny jest tylko za wyniki wyborów do parlamentu.
 • Andrzej Duda, Bronisław Komorowski i Paweł Kukiz
  Associated Press określa wynik wyborów prezydenckich w Polsce jako szokujący. W korespondencji z Warszawy agencja pisze, że taki rezultat może sygnalizować poważniejsze przesunięcie na scenie politycznej. Jako przyczynę porażki prezydenta Bronisława Komorowskiego amerykańska agencja wskazuje rozczarowanie wyborców rządami Platformy Obywatelskiej.
 • Leszek Miller
  "Błędna była strategia, bo kampania zakładała, że pozyskanie elektoratu SLD jest stosunkowe łatwe. I nie trzeba się specjalnie wysilać" - tak przegraną Magdaleny Ogórek w wyborach prezydenckich podsumował Leszek Miller.
 • Głosowanie w wyborach
  Wyniki wyborów każą zastanowić się, dlaczego skoro nam się poprawia, negatywnie oceniono to, co było i to co jest. Tak rezultaty wczorajszego głosowania komentuje wicepremier Janusz Piechociński.
 • ANDRZEJ DUDA ROZDAWAŁ KAWĘ PRZY STACJI METRA CENTRUM
  Oferta Andrzeja Dudy wydaje się znacznie bardziej młoda i pociągająca - uważa Paweł Kowal, szef Rady Krajowej partii Polska Razem - Zjednoczona Prawica.
 • Bronisław Komorowski
  Andrzej Duda wygrał pierwszą turę wyborów w całej Małopolsce. W jego rodzinnym mieście zwyciężył jednak Bronisław Komorowski.
 • Paweł Kukiz
  Andrzej Duda i Bronisław Komorowski walczą o elektorat Pawła Kukiza - ocenia politolog Bartłomiej Biskup. Dzisiejsze ogłoszenie referendum w sprawie m.in. JOW-ów przez urzędującego prezydenta, zdaniem eksperta jest tego przykładem.