• Dekoracje na Wielkanoc
  Wielkanoc tuż tuż, a ty jeszcze nie masz pomysłu, jak udekorować z tej okazji mieszkanie? No i budżet… pewnie nie chcesz wydać zbyt wiele na ten cel, bo jest mnóstwo innych wydatków? Nic się nie martw – śpieszymy z gotowymi inspiracjami!
 • Kasia Klich dotychczas zajmowała się głównie śpiewaniem, teraz jednak artystka będzie miała okazję sprawdzić się także w nowej roli. Już jesienią Kasię będziemy mogli oglądać w roli prowadzącej jeden z programów stacji TLC.
 • Dziecko w świecie kolorów
  Już w starożytności zdawano sobie sprawę z wpływu barw na naszą psychikę. Każdy kolor wywiera na nas inny wpływ, a już czteromiesięczne niemowlę reaguje na kolory podobnie jak osoba dorosła. Jak urządzić swojej pociesze indywidualnie dopasowany do wieku, temperamentu i potrzeb, kolorowy świat? Oto rady.
 • Vintage - wielki powrót do przeszłości
  Tęsknota za pięknem i dopracowaniem każdego detalu, na wzór kreacji dawnych ikon kina. Nostalgia za największymi zdobyczami poprzednich epok. To właśnie w niej zrodził się styl vintage – połączenie „starego” z „nowym”. Do jakich konkretnie inspiracji odwołujemy się w tym sezonie?
 • Naga prawda o Kindze Rusin w magazynie "Viva"
  W końcu fani doczekali się nagiego zdjęcia Kingi Rusin. Zmysłowe zdjęcie prezenterki można podziwiać na okładce magazynu „Viva”. A wewnątrz – intymne szczegóły, tym razem jej osobistego życia.
 • Sylwester w domu - jak go urządzić?
  70 proc. naszych czytelników sylwestrową noc  spędzi w domu lub na "prywatce". Jak zorganizować udaną zabawę w domowym zaciszu? Kluczem jest odpowiednia adaptacja i wystrój wnętrza. A kilka sztuczek sprawi, że i sprzątania będzie mniej...
 • Chłodno i nastrojowo: zaciemniona sypialnia
  Co może przynieść ulgę w słoneczne, upalne popołudnie? Jak poradzić sobie w domu, kiedy zimna woda – w szklance czy pod prysznicem – już nie pomaga? Zaciemnij wnętrze! W zależności od klimatu aranżacji, zasłony lub rolety zapewnią kojący chłód i intymną atmosferę.