• Tatiana Okupnik i Czesław Mozil użyczają głosu animowanym bohaterom
  W jednym z odcinków "X-Factor" Tatiana Okupnik i Czesław Mozil mówili, że bardzo chcieliby zagrać w kreskówce. I to spełniło się życzenie jurorów muzycznego show – zadebiutowali w dubbingu. Artyści użyczyli głosu postaciom w bajce "Roman Barbarzyńca", która wejdzie do polskich kin już 20 lipca.
 • Finaliści "X-Factor"
  "Michał, idziesz do finału" – powiedział Czesław Mozil, oddając swój głos na Szpaka. Wcześniej widzowie zdecydowali, że do ostatecznej rozgrywki staną również Ada Szulc i Gienek Loska. Z programem pożegnała się natomiast Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz i zrobiła to w ładnym stylu, bo świetnie wypadła w piosence Bajmu "Co mi panie dasz". Stylu i klasy brakowało za to jurorom – Mai Sablewskiej i Kubie Wojewódzkiemu, którzy prowadzili ze sobą żenujące spory na poziomie przedszkola. Oto reportaż z półfinałowego odcinka "X-Factor"...
 • Wielkie wejście...
  W trzecim odcinku "X-Factor" na żywo z programem pożegnał się zespół Sweet Rebels. W nerwowej dogrywce dziewczyny przegrały z Matsem Meguenni. Jeszcze bardziej zestresowani wydawali się jurorzy, którzy nie szczędzili ostrych słów tak sobie, jak uczestnikom show.
 • Czesław ocenia
  Miało być zabawniej i egzotyczniej, a jest problem! Czesław Mozil, który od dwóch tygodni ciężko pracuje jako juror na planie show TVN "X-Factor" nie radzi sobie z językiem polskim. By ratować sytuację stacja nakazała muzykowi pobrać kilka lekcji naszego języka.
 • Czesław Mozil śpiewa
  Czesław Mozil zdradził swoje muzyczne plany na najbliższy rok.