Odnalazła się 17-letnia Paulina. "Wystraszona, kuliła się w łazience"
03 stycznia 2014"Mam w głowie 15 teorii, ale nie chcę o nich mówić" - przyznawał w rozmowie z dziennik.pl zrozpaczony zaginięciem 17-latki jej ojciec. Paulina ze Złotoryi zaginęła w Nowy Rok. Brała udział w sylwestrowej zabawie w jednym z klubów. W piątek po południu niespodziewanie się odnalazła. Jest w bardzo złym stanie psychicznym...