Tragedia w Beskidach. Wyszedł po choinkę i popełnił samobójstwo
18 grudnia 2012 Mężczyzna wyszedł z domu w południe. Powiedział, że idzie po choinkę. Gdy jednak nie wracał, rodzina zawiadomiła ratowników. Nocne poszukiwania nic nie dały. Dopiero w dzień GOPR-owcy odnaleźli ciało mężczyzny - popełnił samobójstwo.