• Znakomity Steve Buscemi w "Zakazanym imperium"
  Wyprodukowany przez Martina Scorsese (który także wyreżyserował pierwszy odcinek) serial z miejsca stał się przebojem. Nic dziwnego – "Zakazane imperium" to kawał świetnie zrealizowanego, wciągającego kina, a jednocześnie portret jednego z najważniejszych momentów w dwudziestowiecznej historii Stanów Zjednoczonych. Okresu heroicznego i podłego jednocześnie, czasu, gdy siły prawa starły się z rosnącą potęgą gangsterów.
 • Steve Buscemi w "Zakazanym imperium"
  Serwisy HBO OD i HBO GO rozpoczynają emisję drugiego sezonu "Zakazanego imperium", serialu nagrodzonego ośmioma statuetkami Emmy i dwoma Złotymi Globami. Polacy mogą oglądać produkcję dzień po premierze amerykańskiej.
 • Steve Buscemi w "Zakazanym imperium"
  Po wakacjach doczekamy się drugiego sezonu serialu "Zakazane imperium". Producenci ustalili datę premiery nowych odcinków.
 • Wracamy do zakazanego imperium
  Na wrzesień zaplanowano premierę drugiego sezonu najgłośniejszej i najdroższej produkcji telewizyjnej ostatnich miesięcy. Do sieci trafił pierwszy zwiastun nowych odcinków "Zakazanego imperium".
 • Kelly MacDonald
  Po roli w oscarowym filmie braci Coenów "To nie jest kraj dla starych ludzi" Szkotkę Kelly MacDonald coraz częściej oglądamy w amerykańskich produkcjach. Tym razem w serialu "Zakazane imperium".