• Katarzyna Grochola
  Katarzyna Grochola w swoich powieściach opisuje historie kobiet, którym udaje się znaleźć miłość życia. Niestety w życiu prywatnym pisarki na razie nie pojawił się ten jedyny.
 • Zakochana para
  Prawdopodobnie każdy z nas marzył kiedyś o wielkiej, szalonej miłości - takiej jak w filmach czy najpopularniejszych książkowych romansach. Wiemy jednak doskonale, że szara rzeczywistość nie sprzyja takim miłosnym przygodom. Dlatego też wiele osób pozwala sobie na pewne „rozluźnienie” podczas wyjazdów urlopowych.
 • Zakochani
  Odnaleźć miłość na całe życie nie jest łatwo. Często angażujemy się w związki bez szans, przegapiamy miłość myśląc o byłych, a po 30. robimy się coraz mniej ufni. Są jednak szczęśliwcy, którzy tracą rozum dla drugiej osoby cztery, a nawet więcej razy w życiu.
 • Miłość czy pądanie?
  "Kocham Cię" - to wyznanie z męskich ust pada już po kilku tygodniach związku. Jak wskazują najnowsze badania, to właśnie panowie szybciej tracą głowę w miłości. Jeśli chodzi o porywy serca, kobiety podchodzą do nich racjonalnie.
 • Dlaczego wiosną łatwiej się zakochujemy?
  Słońce świeci a przyroda budzi się do życia. Wraz z nią w nas również wzrasta nowa energia: psychiczna, emocjonalna i – seksualna. Wiosną łatwiej o zakochanie czy odświeżenie emocji w stałym związku. Dlaczego? Wyjaśnia psycholog biznesu Izabela Kielczyk.
 • Wiosna wcale nie sprzyja miłosnym igraszkom
  Wiosna. Wszystko zaczyna rozkwitać a szalejące hormony rozbudzają apetyt na miłość. Czy aby na pewno? Jak odkryli naukowcy, wiosna to pora, w której najrzadziej uprawiamy seks. Dlaczego tak się dzieje?