• Adam Małysz pojawi się w Zakopanem na skokach?
  Adam Małysz był zaskoczony wiadomościami, że w piątek i sobotę ma być obecny na zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Na lotnisku po powrocie z Rajdu Dakar stwierdził, iż nikt nie uzgadniał z nim tej kwestii, a sam planował jedynie prywatny wyjazd na konkurs.
 • Adam Małysz
  Przez lata emocjonowaliśmy się jego skokami. Wiele z nich zapisało się w naszej pamięci. W sobotę Adam Małysz ostatni raz usiadł na belce. Na Wielkiej Krokwi w Zakopanem odbyło się jego pożegnanie. Zobacz ostatni skok mistrza.
 • Wąsaty Matti Hautamekki
  Wczoraj każdy Polak był wąsaczem. A jeśli przypadkiem znalazł się w Zakopanem, bez wąsa nie mógł się pokazać. Wiek i płeć nie miały tu znaczenia. Zobacz paradę wąsów na benefisie Adama Małysza na Wielkiej Krokwi.
 • Kolacja mistrza z prezydentem. "Nie żegnam się"
  Po zakończeniu pożegnalnych zawodów Adama Małysza prezydent Bronisław Komorowski spotkał się w sobotę wieczorem ze skoczkiem w góralskiej karczmie w Zakopanem, gdzie w towarzystwie samorządowców zjedli razem kolację.
 • Ostatni skok mistrza. Pogoda zepsuła zawody
  Nawet Matka Natura nie chciała, by Adam Małysz kończył karierę. Opady śniegu sparaliżowały program pożegnalnych zawodów mistrza na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Ostatecznie na pokazowe skoki zdecydowało się jedynie dziesięciu zawodników, wśród nich oczywiście sam Orzeł z Wisły.
 • Wandale zaatakowali PKP. Kibice zdążą obejrzeć Małysza?
  Wandale zaatakowali jedną z najważniejszych tras kolejowych w kraju. Ukradli kabel doprowadzający prąd do urządzeń sterowania ruchem. To oznacza, że pociągi jadące CMK do Krakowa i Zakopanego muszą jechać bardzo powoli. Kibice, którzy wybrali PKP boją się teraz, czy zdążą na ostatnie skoki Adama Małysza.
 • Wypadek Adama Małysza. Skoczek upadł po lądowaniu
    Adam Małysz upadł w pierwszej serii niedzielnego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Na szczęście kontuzja nie okazała się poważna