• Sylwester w Zakopanem
  Chociaż ferie dopiero się zaczęły, Zakopane już pęka w szwach, a liczba zapytań o kolejne rezerwacje nie maleje. Tymczasem o zimowy wypoczynek w Polsce bez zakopiańskiego ścisku, a często też w dobrej cenie zdecydowanie łatwiej w Karpaczu, Wiśle czy Świeradowie-Zdroju – wynika z danych portalu Noclegi.pl.
 • Krupówki w Zakopanem
  Ich liczba w ostatnich latach rosła dwucyfrowo. Hotelarze, restauratorzy i właściciele sanatoriów lubią ich, bo nie mają zwyczaju liczyć się z groszem. W tym roku przyjedzie ich do Polski znacznie mniej.
 • Owieczki w górach
  Czy to koniec zdjęć z owieczkami, czyli jednej z atrakcji dla turystów w górach? Góral, który pozwalał na fotografowanie się z owieczkami w Zakopanem, odpowie za... znęcanie się nad zwierzętami.
 • Sukces akcji "Zakopane za pół ceny"
  Niemal stuprocentowe obłożenie w zakopiańskich hotelach, pełne restauracje i cukiernie oraz obiekty rekreacyjne - to wynik akcji promocyjnej "Zakopane za pół ceny" - poinformował PAP w poniedziałek doradca burmistrza Zakopanego Łukasz Chmielowski.
 • Zakopane otwiera największe lodowisko w Polsce
  Zimowe miasteczko z największym w Polsce sztucznie mrożonym lodowiskiem będzie otwarte od piątku do końca ferii zimowych na zakopiańskiej Równi Krupowej. Ze ślizgawki będzie można korzystać za darmo.