• Przegląd szafy
  Dla miłośników shoppingu oraz mody rozpoczął się jednej z najbardziej wyczekiwanych momentów w ciągu roku – okres wyprzedaży! Witryny niemal wszystkich sklepów w galeriach handlowych informują nas o posezonowej obniżce cen. Jak nie zwariować i robić zakupy z głową podczas gorącego okresu wakacyjnych wyprzedaży? Poniżej przedstawiamy kilka cennych wskazówek od stylistów Galerii Mokotów.
 • Coraz popularniejsze stają się zagraniczne podróże, których głównym celem są zakupy. Zjawisko doczekało się już nawet swojej nazwy. Chociaż "turystyka wyprzedażowa" nie brzmi najlepiej, to bardzo dobry pomysł na wyjazd! Niezależnie od tego, czy poszukujecie niepowtarzalnych rzeczy, okazji cenowych, czy po prostu macie ochotę na spędzenie czasu w pięknym miejscu, miasta takie jak Londyn, Berlin czy Amsterdam z pewnością Was zachwycą!
 • Złote zasady kupowania na wyprzedażach
  Wprawdzie jeszcze nawet zima nie bardzo się u nas rozgościła, ale firmy odzieżowe już myślą o kolejnym sezonie i pozbywają się aktualnych kolekcji - wyprzedaże ruszają! Dowiedz się, co zrobić, żeby nie paść ich ofiarą, tylko okazać się skutecznym łowcą promocji.
 • "Black Friday" w USA
  Szaleństwo zakupowe związane z ‘’Czarnym Piątkiem’’ rozpoczęło się w Stanach Zjednoczonych już w czwartek. Kilka największych sieci handlowych w USA w tym dniu otworzyło swoje sklepy już od godziny 18, kiedy tradycyjnie Amerykanie spożywają indyka i celebrują święto Dziękczynienia.
 • Szaleństwo wyprzedaży
  Styczeń to miesiąc wyprzedaży, podczas których można dużo taniej kupić zarówno pozostałości zimowych kolekcji, jak i wiosenno-letnich. Wiele trendów powróci jeszcze do łask w nadchodzącym sezonie, dlatego przecenione na wyprzedażach ubrania można potraktować jako dobrą inwestycję na kolejne miesiące.
 • Kobiety na zakupach
  Planuj, bądź pierwsza i miej sprecyzowane oczekiwania - to rady, które sprawią, że zakupy podczas poświątecznych wyprzedaży będą udane. Kilka rad, jak nie dać się oczarować słowu "sale", zdradza Stephanie Phair, dyrektor sklepu internetowego The Outnet.
 • Czarny piątek - szał wyprzedaży w USA
  To jeden z najgorętszych weekendów w USA. Powszechna mobilizacja porównywalna jest chyba tylko z dniem wyborów prezydenckich. W Stanach Zjednoczonych ruszyły wyprzedaże, tradycyjnie dzień po Święcie Dziękczynienia. Zobacz, co działo się w setkach sklepów za Oceanem.
 • wyprzedaż, przecena
  Wielkie zimowe wyprzedaże już ruszyły, jednak nie przyciągnęły tłumów. Przynajmniej we włoskich miastach - między innymi w stolicy mody, Mediolanie.
 • Letnie wyprzedaże to doskonała okazja do tego, by zaopatrzyć się w ubrania, które posłużą nam także w nadchodzącym sezonie
  Lato w pełni a sezon wyprzedaży trwa na całego. W szale rabatów i obniżek warto pohamować się przed kupowaniem kolejnych letnich sukienek i sandałów i poszukać czegoś, co przyda nam się w nadchodzącym jesienno-zimowym sezonie. Wbrew pozorom, wśród przecenionych letnich kolekcji możemy znaleźć hity na nadchodzący sezon.
 • Shoppingowe szaleństwo: oto hity wakacyjnych zakupów
  Urlop kosztuje. Przygotowanie się do niego – również. Zapłaciliśmy za droga wycieczkę czy wczasy? Teraz wypada skompletować do tego adekwatne kosmetyki i garderobę… Upały i perspektywa plażowego negliżu odmieniają też naszą dietę. Co kupujemy, ile wydajemy? Oto wakacyjne zakupowe hity!