• Firmy, które refundują pracownikom faktyczne koszty używania prywatnych samochodów do celów służbowych, nie muszą potrącać zaliczek na PIT – wynika z najnowszego wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego
 • Adam Hofman. Za nim Mariusz Antoni Kamiński
  Milczeli przez miesiąc, w końcu przemówili. Chodzi o byłych posłów PiS-u - Adama Hofmana, Adama Rogackiego i Mariusza Antoniego Kamińskiego i ich podróż do Madrytu, w którą udali się z żonami.
 • Adam Hofman
  Po długim okresie milczenia głos w sprawie afery madryckiej zabrał jeden z jej głównych bohaterów. Adam Hofman na łamach tygodnika "w Sieci" twierdzi, że został poddany linczowi. Deklaruje także, że on oraz Mariusz Antoni Kamiński i Adam Rogacki nie składają broni. "Zrobimy wszystko, by przedstawić opinii publicznej prawdziwy stan rzeczy, zupełnie inny, niż przedstawia to część mediów" - zapowiada Hofman.
 • Marek Kuchciński i Mariusz Błaszczak z PiS
  PiS zakazuje swoim posłom podróży służbowych prywatnymi środkami transportu. Praktyką mają stać się połączenia lotnicze, chyba że politykom podróż samolotem uniemożliwi stan zdrowia.
 • Jerzy Wenderlich (SLD) ściska dłoń marszałka Sejmu Radosława Sikorskiego
  Adam Hofman, Adam Rogacki i Mariusz Antoni Kamiński to nie jedyni posłowie, którzy lubią zagraniczne wycieczki na koszt podatnika. Marszałek Sejmu Radosław Sikorski opublikował zestawienie wszystkich podróży parlamentarzystów za pieniądze Sejmu tej kadencji. W sumie wydaliśmy na nie już ponad 8,6 mln złotych. Oto subiektywne zestawienie polityków, którzy korzystali z najdroższych wyjazdów.
 • Nowy rzecznik PiS Marcin Mastalerek
  Pracowity i aktywny dzień dla nowego rzecznika PiS. Następca Adama Hofmana nie zasypia gruszek w popiele i odwiedza jedną redakcję po drugiej. Jeśli nie może być osobiście, to jest telefonicznie. Tak jak to miało miejsce w przypadku TOK FM. 
 • Sejm
  Marszałek Sejmu Radosław Sikorski zwołał na dziś Konwent Seniorów w sprawie audytu podróży zagranicznych posłów oraz sposobu ich rozliczania. To reakcja na wydarzenia ostatnich dni związane z rozliczaniem delegacji do Madrytu trzech posłów PiS Adama Hoffmana , Mariusza Antoniego Kamińskiego i Adama Rogackiego. Zostali oni już w trybie pilnym, w poniedziałek usunięci z partii przez Komitet Polityczny PiS.
 • Mariusz Antoni Kamiński i Adam Hofman
  Radio ZET wytyka nieścisłości w oświadczeniu PiS na temat służbowej podróży posłów do Madrytu. O wyprawie zrobiło się głośno, gdy wyszło na jaw, że małżonki polityków PiS awanturowały się na pokładzie samolotu linii Ryanair. Lał się także alkohol. Po południu szef klubu Mariusz Błaszczak poinformował, że trójka polityków PiS, którzy lecieli do Madrytu: Adam Hofman, Mariusz Antoni Kamiński i Adam Rogacki, została zawieszona w prawach członków partii do czasu wyjaśnienia sprawy.
 • Zanim zdecydujemy się zarezerwować hotel na wakacyjny wyjazd, warto dokładnie przestudiować warunki anulowania rezerwacji. Nigdy nie wiadomo, czy nie przyjdzie nam w ostatniej chwili zrezygnować z wyjazdu, a nie zawsze i nie wszędzie musi to oznaczać utratę pieniędzy.
 • Od kilku dni informujemy, że spór między Dodą a Jakubem Majochem nabiera rumieńców. Wygląda na to, że Rabczewska poważnie wzięła się za rozwiązanie problemu, jaki ma ze swoim byłym menadżerem - o ile Majoch nim w ogóle był...