Wiceminister sprawiedliwości zarabia ponad 24 tys. zł brutto. Więcej niż Ziobro, Szydło i prezydent Duda
10 sierpnia 2016Jak podaje "Super Express", ma 40 lat i jest prawdopodobnie najlepiej zarabiającym polskim urzędnikiem. Łukasz Pebiak zarabia co miesiąc ponad 24 tys. zł brutto.