Boniek po meczu o... PGE Narodowym. Wtóruje mu Glik
08 września 2021"Twierdza pozostaje twierdzą" - napisał na Twitterze były prezes PZPN Zbigniew Boniek po zakończonym remisem 1:1 meczu polskich piłkarzy z Anglią w eliminacjach mistrzostw świata na PGE Narodowym w Warszawie.