Zbigniew Boniek: Taki mundial mi się nie podoba. Mistrzostwa obejrzę w telewizji
19 listopada 2022Były prezes PZPN Zbigniew Boniek przyznał w rozmowie z PAP, że "nie czuje mundialu w Katarze". "Jeśli chodzi o nasz zespół, jestem ostrożny, troszeczkę zaniepokojony" - dodał znakomity w przeszłości piłkarz, uczestnik trzech mistrzostw świata.