Zbigniew Boniek: Włosi nas zjedli. Powrót na ziemię... niestety
15 listopada 2020Jako "najniższy wymiar kary" i "powrót na ziemię" ocenił prezes PZPN Zbigniew Boniek przegrany 0:2 w Reggio Emilia mecz reprezentacji Polski z Włochami w Lidze Narodów.