CBA wywiozło z PZPN wszystkie dokumenty. Boniek nie chce spekulować, czy ma to związek z polityką
14 września 2020W ubiegłym tygodniu do siedziby PZPN weszło CBA. Agenci pojawili się w piłkarskiej centrali działając na zlecenie Prokuratury Krajowej w Szczecinie i w związku z tzw. "aferą melioracyjną". "Wywieźli z PZPN wszystkie dokumenty" - zdradził w programie" Liga+Extra" na antenie stacji Canal+ prezes PZPN Zbigniew Boniek.