Zbigniew Boniek członkiem Rady Nadzorczej Ekstraklasy
28 stycznia 2014 Zbigniew Boniek został członkiem rady nadzorczej Ekstraklasy SA. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej wszedł do rady w miejsce dotychczasowego przedstawiciela związku - Zdzisława Drobniewskiego.