Zbigniew Boniek dostał skargę, że sponsor kadry wyzyskuje Polaków
06 listopada 2013 Prezes PZPN, Zbigniew Boniek dostał list w którym jego autorzy domagają się zmiany sponsora narodowej reprezentacji. Dlaczego? Według nich portugalska firma Biedronka wyzyskuje swoich pracowników, wobec czego czerpanie z ich funduszy jest "nieetyczne".