• Zbigniew Hołdys, Andrzej Duda
  Zbigniew Hołdys w ostrych słowach skomentował wypowiedź prezydenta na temat ekshumacji ciał ofiar katastrofy smoleńskiej. Muzyk nie pojmuje, jak Andrzej Duda może prosić rodziny zmarłych o wyrozumiałość. Zdaniem prawnika, Hołdysowi może teraz grozić więzienie.
 • Marsz KOD w Warszawie
  Nasze Facebooki i Twittery to zapis naszych politycznych odchyleń, precyzyjny i jednoznaczny. Tam szalejemy na całego, tam nas nic nie powstrzymuje. Obalić tę straszną władzę, wypalić ją gorącym żelazem. Bronić demokracji, walczyć i się sprzeciwiać. Trybunał dobry, Kaczor zły. Nie o taką Polskę walczylim. No właśnie, walczylim? Przecież my nawet nosa w tej sprawie nie wyściubiamy z pokoju, nie wspominając już o wyjściu z mieszkania. Nasza walka jest śmieszna, jałowa i wirtualna cokolwiek - krytykuje w "MAGAZYNIE DGP" postawę dużej części Polaków Andrzej Andrysiak.
 • Paweł Kukiz
  Zbigniew Hołdyss napisał gorzki tekst o niemocy opozycji i "okładaniu przez PiS Polski bejzbolem propgandy". Stwierdził też, że Kukiz to "pajacyk na sznurku" rządzącej partii. Na odpowiedź lidera Kukiz'15 nie trzeba było długo czekać. Oto, co napisał na Facebooku.
 • Robert Gawliński
  Brak matury wcale nie musi przekreślać szans na sukces - udowodniło to wiele sław. Choć w ich CV nie znajdziemy informacji o egzaminie dojrzałości, to nie przeszkodziło im to w zrobieniu kariery. Zobacz, które gwiazdy wcześnie opuściły szkolne ławy!
 • Zbigniew Hołdys, Jerzy Zelnik
  Zbigniew Hołdys postanowił skomentować fakt, iż jak pokazały dokumenty IPN, Jerzy Zelnik w czasach młodości współpracował z SB. Zdaniem muzyka, obecne próby usprawiedliwienia się, jakie podejmuje aktor, świadczą o jego zakłamaniu.
 • Zbigniew Hołdys, Jerzy Zelnik
  Zbigniew Hołdys dołączył do grona znanych osób, które postanowiły skomentować aferę z Jerzym Zelnikiem. Muzyk nie pozostawia wątpliwości co do tego, jak ocenia zachowanie znanego aktora.
 • Anna Przybylska
  Zbigniew Hołdys dołączył do grona gwiazd, opłakujących śmierć Anny Przybylskiej. Muzyk nazwał aktorkę "damą na miarę Lady D.", nie szczędził zaś krytyki fotoreporterom, którzy niemal do końca nie dawali jej spokoju.
 • Polskie gwiazdy bez matury
  Wykształcenie to podstawa sukcesu? Nie zawsze. Oto gwiazdy będące przykładem na to, że karierę w show biznesie można zrobić nawet bez "papierka". Zobacz, kto i dlaczego nie ma matury.
 • Generał Stanisław Koziej jest od kilku dni bez wątpienia bohaterem "polskiego" Twittera. Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego postanowił założyć konto na popularnym wśród polityków i dziennikarzy serwisie społecznościowym. Natychmiast jednak dał się "wpuścić w maliny" i zaliczał wpadkę za wpadką.
 • Zbigniew Hołdys, uważany za jednego z najważniejszych twórców polskiego rocka, w czasach swojej świetności nie narzekał na brak fanów. Jak twierdzi jednak, posiadanie wielbicieli nie zawsze bywa przyjemnym doświadczeniem.