• Australijczyk Mark Webber triumfuje w wyścigu Formuły 1 na węgierskim Hungaroringu
  Sierpień kojarzyć się będzie Polakom przede wszystkim ze starciami na Krakowskim Przedmieściu pomiędzy obrońcami krzyża i ich przeciwnikami. W tym czasie Pakistan przeżywał wielką powódź, Rosja zmagała się z wielkimi pożarami wokół Moskwy, a w Chile uratowano górników.  Oto sierpień 2010 roku w obiektywie.
 • Antisa Khvichava z Gruzji świętowała 130 urodziny. Tak twierdzą władze. Byłaby wtedy najstarszym człowiekiem na naszej planecie
  Mistrzostwo świata w piłce nożnej dla Hiszpanii, które przepowiedziała ośmiornica Paul, tragiczna śmierć ponad 50 ludzi w zamachu w Ugandzie czy wpadka Georga Michaela, który prowadził auto pod wpływem narkotyków - m.in. tym żył świat w lipcu 2010 roku. Zobacz zdjęcia.
 • Kathryn Bigelow
  Na ekranach i dookoła nich działo się wiele. Oto wydarzenia, które weszły już do historii polskiego i światowego kina, a którymi żyliśmy w ostatnich dwunastu miesiącach – filmowe przełomy 2010 roku...
 • Najlepsze okładki 2010 roku
  To był rok w świecie modowych magazynów! Rok pod znakiem zdjęć "najdroższych" gwiazd modellingu, perfekcyjnie wystylizowanych i wykonanych przez mistrzów fotografii. Pikantne i niewinne, piękne i sugestywne... Które zdjęcia zasłużyły na szczególne uznanie? Swój ranking stworzył znany serwis models.com. Zobacz pięć najlepszych okładek roku!
 • Dmitrij Miedwiediew i Barack Obama obżerają się hamburgerami
  Wizyta Dmitrija Miedwiediewa w USA i wypad na hamburgera z Barackiem Obamą, katastrofa ekologiczna na Węgrzech i ślub na dworze panującym w Szwecji - to tylko niektóre wydarzenia czerwca 2010. Zobacz je na zdjęciach.
 • Byk zaatakował hiszpańskiego torreadora Julio Aparicio
  Wydarzenie goni wydarzenia, a informacja - informację. Przypominamy za pomocą zdjęć najważniejsze z nich na świecie. Oto galeria z maja 2010 roku.
 • Miss USA w stroju narodowym
  W mijającym roku było wiele okazji do rozkoszowania się kobiecym pięknem. Tradycyjnie odbyło się wiele wielkich konkursów piękności, a Dziennik.pl relacjonował dla was najważniejsze z nich. Powspominajmy. Oto najpiękniejsze kobiety 2010 roku.
 • "Ciacho"
  Nudne, głupie, a czasem jedno i drugie, słowem filmy, które lepiej sobie darować. Oto – jak najbardziej subiektywny – ranking najgorszych filmów Anno Domini 2010.
 • Ekipy ratunkowe na miejscu katastrofy prezydenckiego tupolewa pod Smoleńskiem 11 kwietnia 2010
  Oto 20 najlepszych zdjęć autorstwa fotoreporterów agencji EPA z kwietnia 2010 - miesiąca, który wstrząsnął nie tylko Polską, ale i światem. To właśnie wtedy byliśmy świadkami tragicznej katastrofy smoleńskiej - wydarzenia, które na zawsze zmieniło nasz kraj. Co jeszcze uwieczniły obiektywy aparatów?
 • Mężczyzna niesie okryte kocem ciało dziecka w wiosce Okcular we wschodniej Turcji. 8 marca 2010 region nawiedziło potężne trzęsienie ziemi o sile 6 stopni w skali Richtera
  W marcu 2010 obserwowaliśmy erupcję wulkanu na Islandii, byliśmy też świadkami wstrząsów - i to nie tylko samej ziemi. "Zatrzęsło" również światową polityką i gospodarką, czego wyrazem były liczne demonstracje. Gwiazdy przed ceremonią rozdania Oscarów, wybory w Iraku, Barack Obama po podpisaniu historycznej ustawy - to wszystko zobaczysz na zdjęciach w naszej galerii.