• "Shrek Forever"
  "Shrek Forever"? Bardzo możliwe, bowiem i w roku 2010 zielony Ogr okazał się najlepszym. Brzydal z bagien wyprzedził konkurencję o dobrych kilka długości – ostatni odcinek jego przypadków obejrzało 2,45 miliona widzów. Oto najpopularniejsze animacje minionych dwunastu miesięcy (dane: stopklatka.pl)...
 • Tysiące ludzi zjechało do kanadyjskiego Vancouver, dopingować olimpijczyków
  Podnoszące się po wielkiej tragedii trzęsienia ziemi Haiti, Vancouver w olimpijskim szale, Europa zmagająca się z zimą - taki był luty 2010 roku. Przypomnij sobie ten czas - zobacz zdjęcia!
 • 12 stycznia Haiti wstrząsnęło potężne trzęsienie o sile 7 stopni w skali Richtera
  Potężne trzęsienie ziemi na Haiti i tragedia tysięcy ludzi - to wydarzenie zdominowało przekazy medialne w styczniu 2010 roku. Oto zdjęcia z początku kończącego się właśnie roku.
 • Lady Gaga
  Dwa polskie występy Stinga i jeden zwariowanej Lady Gagi. Piłkarskie "Waka waka" Shakiry i wielka akcja pomocy dla Haiti. Te muzyczne wydarzenia 2010 roku już weszły do historii.
 • W Polsce "Avatara" zobaczyło 2 mln 998 tys. widzów (dane: "Film" i boxoffice.pl)
  Przedstawiamy największe filmowe przeboje Anno Domini 2010. Produkcje, które w minionych dwunastu miesiącach do sal kinowych ściągnęły najwięcej widzów. Na pierwszym miejscu króluje oczywiście "Avatar" Jamesa Camerona – najbardziej kasowy film w historii kina, który na całym świecie zarobił ponad 2 miliardy dolarów
 • Leonardo Di Caprio
  Albo zarobili krocie albo wspięli się na wyżyny w swojej dziedzinie. Zobacz, którzy artyści rządzili w 2010 roku.
 • 11-letnia Magda Welc zwyciężyła w 3 edycji "Mam talent"
  Popularne show należały w 2010 roku właśnie do tych szczęśliwców. Przypomnijmy, kto w ostatnich 12 miesiącach - na oczach milionów telewidzów - dochodził do wielkich pieniędzy i sławy.
 • Eva Longoria i Tony Parker
  Wiele gwiazd na długo zapamięta odchodzący rok... Obfitował on w rozstania znanych par, z pozoru zgodnych i kochających się. Przypomnijmy sobie najgłośniejsze z nich.