• 2014 rok był wielką gratką dla kibiców sportu. W ciągu minionych dwunastu miesięcy odbyło się wiele wielkich i ważnych imprez. Największą uwagę przyciągnęły oczywiście piłkarski mundial w Brazylii i zimowa olimpiada w Soczi.
 • Demonstrant w Paryżu atakuje przechodnia. Do protestów przeciw reformie emerytalnej doczyli chuligani
  To był miesiąc wielkich emocji. Francja wybuchła zamieszkami, chilijscy górnicy odzyskali swoje życie, a do nieszczęść Haiti dołączyła epidemia cholery.
 • Ahmed Zakajew przed biurem prokuratora generalnego w Warszawie. Mimo nacisków, wkrótce później Zakajew wyjechał z Polski
  Awantura o Ahmeda Zakajewa w Polsce, podróż papieża - mimo gróźb aresztowania - do Wielkiej Brytanii czy próba zamachu stanu w Ekwadorze - wrzesień należał do najburzliwszych miesięcy 2010 roku. Ale bywało też i śmiesznie, i strasznie...
 • Tysiące ludzi zjechało do kanadyjskiego Vancouver, dopingować olimpijczyków
  Podnoszące się po wielkiej tragedii trzęsienia ziemi Haiti, Vancouver w olimpijskim szale, Europa zmagająca się z zimą - taki był luty 2010 roku. Przypomnij sobie ten czas - zobacz zdjęcia!
 • 12 stycznia Haiti wstrząsnęło potężne trzęsienie o sile 7 stopni w skali Richtera
  Potężne trzęsienie ziemi na Haiti i tragedia tysięcy ludzi - to wydarzenie zdominowało przekazy medialne w styczniu 2010 roku. Oto zdjęcia z początku kończącego się właśnie roku.