• Dowody osobiste
    Ochrona danych osobowych jest niezwykle ważna – powinniśmy o nią zadbać w każdym miejscu i czasie. Wystarczy chwila nieuwagi, by nasze dokumenty wpadły w niepożądane ręce. Konsekwencje mogą okazać się poważne zarówno dla nas, jak i naszych finansów. O czym powinniśmy pamiętać?
  • Wakacje to czas wzmożonych kradzieży i rozbojów, dlatego gdziekolwiek byśmy nie byli, musimy być niezwykle ostrożni. Szczególną uwagę należy zwrócić na swoje dokumenty osobiste, które stają się częstym łupem złodziejaszków. Posłużenie się naszymi dokumentami przez osoby trzecie może nieść ze sobą poważne konsekwencje. Jak temu zapobiec? Co zrobić w sytuacji zagubienia lub kradzieży dokumentów?
  • Francja i Hiszpania są spokojne po obniżeniu ich ratingu
    Prezydent Francji Nicolas Sarkozy podczas spotkania z premierem Hiszpanii Mariano Rajoyem oświadczył, że należy zachować "zimną krew" wobec decyzji agencji ratingowej S&P w sprawie obniżki ratingu Francji i Hiszpanii. Obaj politycy bagatelizowali ruch agencji ratingowej Standard&Poor's podkreślając, że nie zmienia on niczego.