• Prof. Zdzisław Krasnodębski
  Wrak Tu-154 kiedyś wróci do Polski, ale pewnie wtedy, kiedy nastąpi zmiana władzy w Rosji - powiedział we wtorek europoseł PiS prof. Zdzisław Krasnodębski. Według niego prawda o katastrofie smoleńskiej jest "coraz bardziej widoczna".
 • Jacek Saryusz-Wolski, Dominika Ćosić, Zdzisław Krasnodębski, Janusz Zemke
  Istnieje prawdopodobieństwo, że Rosja zaatakuje kraje bałtyckie, gdzie już dziś widać oznaki wojny hybrydowej. Czy NATO stanie w ich obronie, czy też w imię uniknięcia wojny nuklearnej poświęci republiki? Dominika Ćosić rozmawiała o tym z Jackiem Saryusz-Wolskim, Zdzisławem Krasnodębskim i Januszem Zemke.
 • Janusz Saryusz-Wolski, Dominika Ćosić, Zdzisław Krasnodębski, Janusz Zemke
  Otwarta wojna na Ukrainie możliwa jest jeszcze w kwietniu - przyznaje w rozmowie z dziennik.pl Jacek Saryusz-Wolski. I podkreśla, że siły rosyjskie na Ukrainie liczą już tyle, co połowa polskiej armii. Janusz Zemke zaś wylicza najpilniejsze potrzeby ukraińskiego wojska i podkreśla, że wcale nie chodzi o samoloty i ciężki sprzęt.
 • Spotkanie przywódców w Mediolanie
  Profesor Zdzisław Krasnodębski uważa, że nieobecność Polski podczas międzynarodowych rozmów w sprawie Ukrainy, to klęska naszej dyplomacji. Dlatego też eurodeputowany PiS wzywa rząd, by wrócono do polityki zagranicznej prowadzonej przez Lecha Kaczyńskiego.