• GUESS
  W świecie mody niebieski zawsze odgrywał znaczącą rolę. W jednym sezonie delikatnie zaznacza swoją obecność, w innym zaś bezsprzecznie króluje. Tej jesieni marka GUESS wykorzystuje moc koloru tworząc niepowtarzalną, chwytającą wzrok kolekcję zegarków dla niej i dla niego.
 • Bulova Precisionist
  Zegarek Bulova Precisionist został oficjalnym czasomierzem angielskiej drużyny Manchester United. Wybór był oczywisty, to przecież najdokładniejszy zegarek kwarcowy na świecie. Już dzisiaj można podziwiać nową kampanię, która jest owocem współpracy jednego z najlepszych klubów piłkarskich na świecie i znanej marki zegarmistrzowskiej.
 • Zegarki dla mężczyzn
  Kolekcja Intelligent Quartz to innowacja w świecie zegarków. Sześciowskazówkowe mechanizmy sterowane mikroprocesorem stworzono w niemieckim Centrum Projektowym marki tak, by funkcje zarezerwowane dla zegarków elektronicznych udostępnić w na wskazówkowej tarczy.
 • Walentynkowa kolekcja biżuterii i akcesoriów od Reserved
  Walentynkowa moda nie może obejść się bez wszechobecnego motywu serc i serduszek. Nie inaczej jest w przypadku biżuterii i dodatków. Pierścionki, naszyjniki, zegarki i kolczyki – wszystko może przypominać o wyjątkowym charakterze święta. Tego typu akcesoria mogą pomóc wyrazić uczucia lub posłużyć za prezent. Oto walentynkowa kolekcja dodatków i biżuterii od Reserved!
 • Ceny nowych jachtów śródlądowych, kompletnie wyposażonych i ożaglowanych to wydatek rzędu 50-100 tys. zł
  Bez luksusu można żyć, ale każdy marzy by się w nim pławić. Synonim bogactwa, komfortu i wygody, dostępny jedynie dla nielicznych i właśnie przez to tak ekskluzywny. W ostatnim roku Polacy wydali na towary luksusowe 27 mld zł. Myślisz, że to dużo? Poznaj najdroższe marzenia świata!