• Kruger&Matz
  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Kruger&Matz, specjalizujący się w produkcji eleganckich urządzeń mobilnych oraz sprzętu audio, wprowadził do oferty pierwszy produkt z zakresu technologii ubieralnych - smartwatch Classic. Urządzenie współpracuje z telefonami wyposażonymi w systemem Android 4.3, IOS7 bądź nowszymi, a dzięki Bluetooth 4.0 po zainstalowaniu aplikacji SmartWear umożliwia sterowanie najważniejszymi funkcjami smartfona i stały dostęp do powiadomień.
 • Bulova Precisionist
  Zegarek Bulova Precisionist został oficjalnym czasomierzem angielskiej drużyny Manchester United. Wybór był oczywisty, to przecież najdokładniejszy zegarek kwarcowy na świecie. Już dzisiaj można podziwiać nową kampanię, która jest owocem współpracy jednego z najlepszych klubów piłkarskich na świecie i znanej marki zegarmistrzowskiej.
 • Casio z kolekcji Edifice
  Dla Vettela i jego partnera siódemka może okazać się szczęśliwa - tyle bowiem wyścigów pozostało do zakończenia F1 2014. Panowie wiedzą, że każda sekunda w najbliższych miesiącach (ostatni wyścig 23 listopada w Abu Dhabi) będzie dla nich na wagę złota. Zespołowi Red Bull Racing na torze czas odliczają zegarki Casio z kolekcji Edifice. To już piąty rok współpracy - marka jest partnerem IRBR od 2010 roku.
 • Accutron II
  Zegarki Bulova znane są ze swojej niezwykłej dokładności w odmierzaniu czasu. Precyzja i perfekcja wykonania sprawiły, że w latach 60. model Accutron stał się czołowym zegarkiem Stanów Zjednoczonych. Nie dziwi więc, że dokładnie 20 lipca 1969 roku czasomierz wraz z załogą Apollo 11 wylądował na Księżycu. Na cześć legendarnego zegarka marka Bulova stworzyła model Accutron II. Bestseller niebawem zagości w polskich salonach.
 • Szwajcarskie zegarki marki Chopard
  Zegarek jest dla mężczyzny tym, czym mała czarna dla kobiety - należy go mieć. Odpowiednio dobrany model, wykonany z najwyższej jakości komponentów to ponadczasowy dodatek, który świadczy o guście, klasie i dobrym smaku.
 • Lorus
  Z czym kojarzy się miejski styl? Przede wszystkim z połączeniem luzu, indywidualizmu i zarazem elegancji. Z czymś co pozwala nam swobodnie poruszać się , zachowując przy tym wyróżniający się styl. W takim duchu została stworzona linia zegarków Lorus o nazwie Urban.
 • Piotr Duda
  Słabość do kosztownych dodatków to nie tylko domena ministra Nowaka. Na drogie zegarki nie żałuje pieniędzy także przewodniczący NSZZ "S" Piotr Duda. Lider związkowców zakłada na protesty zegarek za 3,3 tys. zł. Zobacz zdjęcia!
 • Richard Mille
  Słynny hiszpański tenisista Rafael Nadal ma słabość do drogich zegarków. Jego nowy czasomierz kosztuje... 450 tysięcy funtów, czyli ok. 2,2 mln złotych.
 • Zegarek i'm Watch
  Włoska firma i'm właśnie wypuściła na rynek dość oryginalny gadżet, który z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników nowych technologii. Zegarek wyposażony jest m.in. w kolorowy, dotykowy ekran oraz system Google.