• Sławomir Nowak
  "Za 30 lat będzie kompletnie ro....y system emerytalny. Nie będzie istniał w takim sensie, jak dzisiaj istnieje" - mówi biznesmen Piotr Wawrzynowicz, były współpracownik ministra sportu Mirosława Drzewieckiego. "Wprost" opublikował nagranie rozmowy Piotra Wawrzynowicza z wiceministrem środowiska Stanisławem Gawłowskim.
 • Prawie rok przed publikacją "Wprost" o drogim zegarku Sławomira Nowaka, który nie znalazł się w jego oświadczeniu majątkowym, sprawą interesował się "Super Express". Minister transportu miał wówczas osobiście telefonować do naczelnego z prośbą, by wstrzymał tekst - czytamy w tygodniu.
 • Nowak oskarża "Wprost" o próbę zastraszenia na zlecenie ludzi powiązanych z PKP. - Widzę z zachowania "Wprost" próbę zastraszenia publicznego, pewnie w czyimś interesie, co do tego nie mam wątpliwości. Bardzo wyraźnie formułuję zarzut w stosunku do tej gazety, że jest interesowna - Sławomir Nowak skomentował w Poranku TOK FM publikacje tygodnika "Wprost" na jego temat.
 • CAM Media kontratakuje. Firma, której właścicieli skojarzył z ministrem Sławomirem Nowakiem i opisał wielomilionowe rządowe kontrakty tygodnik "Wprost" złożyła zawiadomienie do prokuratury. Domaga się, by ta prześwietliła intencje wydawcy pisma. Cam Media i PMPG konkurowali ze sobą w tych samych przetargach.
 • Sławomir Nowak
  Minister transportu uzupełnił swoje oświadczenie majątkowe. Jak podał TVN24 Sławomir Nowak wpisał do niego zegarek o wartości przekraczającej 10 tys. zł. Ale nie tylko.
 • Roman Giertych
  Roman Giertych, adwokat ministra Nowaka nie pozostaje głuchy na oświadczenia dziennikarzy "Wprost". ”Wystarczy dowody przedstawić w sądzie i żadne przeprosiny zarówno na kwotę 30 mln jak i na 1 złoty Wam nie grożą" - pisze m.in. na swoim fanpage’u.
 • Sławomir Nowak
  Joanna Senyszyn żartuje, że bieda w rządzie Donalda Tuska osiągnęła apogeum. ”Rodacy!!! W trosce o dobre imię naszego rządu, ogłaszam Narodową Zbiórkę Zegarków dla ministra Nowaka" - pisze na swoim blogu.
 • Sławomir Nowak
  30 mln zł - na tyle oszacowano koszty przeprosin, jakich będzie domagał od "Wprost" minister transportu Sławomir Nowak. Ale to nie wszystko, czego chce jego adwokat Roman Giertych.
 • Sławomir Nowak tłumaczył się premierowi ze swoich zegarków. Donald Tusk wezwał ministra transportu po artykule we "Wprost". Tygodnik zarzuca Nowakowi, że jedna z firm obdarowuje go kosztownymi zegarkami w zamian za milionowe kontrakty na rzecz państwa. Minister zaprzeczył tym zarzutom w specjalnym oświadczeniu oraz podczas rozmowy z premierem.