• Tu-154M
  Jest nowa naukowa rekonstrukcja ostatnich chwil przed katastrofą prezydenckiego tupolewa w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku. Opublikował ją na swojej stronie internetowej zespół rządowy kierowany przez Macieja Laska.
 • Niszczenie demokracji i praw obywatelskich, powrót do metod Jaruzelskiego - poseł Antoni Macierewicz nie przebiera w słowach, komentując konsultacje marszałek Sejmu Ewy Kopacz z prawnikami w sprawie zakresu działań zespołów parlamentarnych. Takich właśnie jak zespół Macierewicza.
 • Błędne wnioski i interpretacje zarzuca raportowi komisji Macierewicza szef rządowego zespołu do spraw katastrofy smoleńskiej Maciej Lasek. Kierowany przez niego zespół porównał dane rejestratora lotów z wnioskami dokumentu przygotowanego przez ekspertów komisji parlamentarnej.
 • Szczątki prezydenckiego Tupolewa
  Szef komisji badania wypadków lotniczych chce stworzyć nowy zespół ekspertów w sprawie katastrofy smoleńskiej. Ma on wyjaśnić przystępnym językiem, co się wydarzyło i skonfrontować hipotezy zespołu Macierewicza z dowodami.
 • Antoni Macierewicz
  Nie dość, że polscy prokuratorzy wciąż nie dysponują protokołami z sekcji zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej, to jeszcze niektóre z badań są prawdziwe, zgodne z tym, co przekazywano opinii publicznej - oświadczył na wtorkowej konferencji szef sejmowego zespołu zajmującego się wyjaśnianiem okoliczności tragedii w Smoleńsku, Antoni Macierewicz.
 • Macierewicz: "10 kwietnia Komorowski przejął obowiązki prezydenta za sprawą Miedwiediewa"
  Tak skomentował Antoni Macierewicz, szef specjalnego zespołu ds. katastrofy smoleńskiej, zeznania prezydenckiego ministra Andrzeja Dudy. Polityk opowiedział członkom zespołu przebieg wydarzeń w dniu 10 kwietnia. Macierewicz uznał jego zeznania za "wstrząsające".