• Arcade Fire podczas koncertu w stolicy Węgier, Budapeszcie. 17 czerwca 2018
    Motywem przewodnim jak zwykle było "Everything Now", a oprócz tego w programie koncertu znalazło się wiele przebojów i wyczekiwanych kompozycji. Grupa jest trasie koncertowej, a tak w niedzielę, 17 czerwca zaprezentowała się w stolicy Węgier. Zobacz galerię zdjęć z koncertu
  • Skaldowie, Andrzej Zieliński, Jacek Zieliński
    Zespół Skaldowie miał wystąpić podczas tegorocznego koncertu sylwestrowego organizowanego przez TVP. Kiedy umowy były już podpisane, a muzycy rozpoczęli przygotowania do występów, stacja się rozmyśliła i odwołała ich udział w imprezie.
  • Adam "Nergal" Darski
    Przed sądem w Jekaterynburgu zakończyła się rozprawa przeciwko polskiemu zespołowi Behemoth. Grupa, wraz z liderem Adamem "Nergalem" Darskim, została zatrzymana przez Federalną Służbę Migracyjną. Funkcjonariusze twierdzą, że Polacy nie mają odpowiednich wiz, aby występować na koncercie. Sąd przyznał im rację i nakazał deportować Polaków.
  • Metallica zagra specjalny koncert na Antarktyce. To jedyny kontynent świata, na którym przez ponad 30 lat kariery jeszcze nie graliśmy - wyjaśniają pomysł muzycy.