• Piotr Rubik jako jedna z gwiazd najnowszej edycji show "Bitwa na głosy" zaczyna przygotowania do wokalnego pojedynku. Kompozytor już za kilka dni przeprowadzi casting, który pozwoli mu wyłowić 16 utalentowanych uczestników, którzy wraz z nim będą występowali w odcinkach na żywo.
  • Wszyscy uzdolnieni wokalnie amatorzy śpiewu z Lublina i okolic mają szansę spotkać się oko w oko z Beatą Kozidrak. Już 22 sierpnia w Lublinie odbędą się przesłuchania do jej zespołu.
  • Plotki o udziale Andrzeja Piasecznego w muzycznym talent show okazały się prawdziwe. Telewizja Polska potwierdziła właśnie, że Piasek wystąpi w 3. edycji programu "Bitwa na głosy". Utalentowanych wokalistów do swojej drużyny, artysta będzie szukał w rodzinnych Kielcach.
  • Raper Liber jest jednym z artystów, którzy w 3. edycji "Bitwy na głosy" będą przewodniczyć wybranym przez siebie wokalnym drużynom. Czy Liberowi uda się powtórzyć sukces Meza, który w poprzedniej edycji show zajął trzecie miejsce?
  • 25 lipca w Warszawie odbędą się przesłuchania do drużyny lidera "Wilków" w programie "Bitwa na głosy"! Robert Gawliński musi znaleźć 16 utalentowanych osób, które wraz z nim będą występowały przed publicznością, podczas odcinków w 3. edycji show .
  • Mezo
    Kolejny casting II edycji programu "Bitwa na głosy" odbył się w dość nietypowej lokalizacji. Raper Mezo postanowił bowiem poszukać uzdolnionych wokalistów do swojej drużyny w szatni Lecha na Stadionie Miejskim w Poznaniu .
  • Natalia Kukulska wybrała swój zespół do "Bitwy na głosy"
    Ruszyła druga część castingów do nowej edycji show "Bitwa na głosy". W Warszawie, utalentowanych wokalistów do swojego zespołu szukała Natalia Kukulska. Na przesłuchaniach zjawiło się blisko 600 osób. Zobacz, kogo wybrała Natalia do drużyny, z którą powalczy o zwycięstwo w programie.